No more media to nieco przewrotna nazwa zespołu specjalistów i artystów, którzy dysponują dużym doświadczeniem oraz talentem do tworzenia niezwykłych i skutecznych rozwiązań. Nasza praca to szeroko pojęta produkcja filmowa i telewizyjna na potrzeby branży Media&Reklama&PR. Pracujemy dla ogólnokrajowych mediów i firm wiodących w swoich branżach. Współpracujemy również z artystami i organizacjami pozarządowymi.

 

Produkujemy między innymi: spoty reklamowe, filmy wizerunkowe, korporacyjne oraz szkoleniowe. Ponadto realizujemy filmy dokumentalne, reportaże telewizyjne oraz teledyski. Pracujemy pod prawie każdą szerokością geograficzną, a dzięki native speakerom i lektorom możemy tworzyć w kilkudziesięciu językach. Od europejskich i azjatyckich po... afrykańskie.

 

W naszej szerokiej ofercie znajduje się również tworzenie efektów wizualnych oraz animacji 2D&3D. Zapewniamy także obsługę nawet najbardziej wymagających eventów oraz planów filmowych. Rzeczy "na wczoraj" tworzymy od ręki, na niemożliwe potrzebujemy kilku chwil więcej.